3alt50 грн.

 

Продукт: «Сировина для виробництва йодованих продуктів «Йодіс - концентрат плюс Se »ТУ У 14326060.003-98, згідно зміни № 8, висновок МОЗ України № 05.03.02-06 / 58431 від 31.12.2015 р.

Склад: Високоякісна вода, збагачена за спеціальною технологією багатоатомними іонами йоду (Технологічний патент № PCT / UA.99 / 00020, м. Женева, Швейцарія, 22.08.20013 р), цитрат Se ТУ У 15.8-35291116-008.

Загальна мінералізація, г/дм3: 0,4 – 0,8.

Хімічний склад, мг/дм3, не більше:

Натрій + Калій 10 - 100 Хлориди 50

Кальцій 50 - 150 Сульфати 50

Магній 10 - 100 Гідрокарбонати 300 - 600

Форма випуску: Водний розчин з концентрацією біологічно активного йоду (БАЙ) 40 мг/дм3 і селену 0,05 мг/дм3. Допускається легкий йодний присмак і натуральний осад мінеральних солей.

Призначення і показники до застосування: Профілактика захворювань, викликаних дефіцитом йоду і селену. Використовується як джерело йоду і селену в побутових і виробничих умовах для створення повноцінних напоїв і продуктів з радіопротекторними властивостями. В організмі йод і селен підсилюють дію один одного, нормалізують процеси обміну речовин, які захищають організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів. Йод і селен є елементами, які виконують численні захисні функції: посилюють імунний захист організму, сприяють збільшенню тривалості життя. Йод і селен необхідно вживати одночасно, що значно підвищує їх індивідуальну ефективність. Щитовидна залоза має високу потребу в йоді і селені, і належить до органів, в яких наголошується найвищий рівень вмісту йоду і селену. Дані мікроелементи необхідні для формування, активації і метаболізму гормонів щитовидної залози. Принципово важливим є форма селену, яка використовується в пропонованому продукті. Ми використовуємо найбільш безпечний і біологічно доступний препарат, який містить сенен - цитрат селену. Це органічна сполука на основі лимонної кислоти, яка при попаданні в клітину організму безпосередньо бере участь в одному з головних енергетичних циклів - циклі Кребса.

Йод і селен виконують наступні функції, що визначає їх показання до застосування:

• Підсилюють імунітет організму.

• Є сильними антиоксидантами.

• Зменшують можливості виникнення злоякісних утворень.

• Нормалізують обмінні процеси в організмі.

• Покращують репродуктивну функцію.

• Стабілізують роботу нервової системи.

• Нормалізують роботу ендокринної системи.

• Підсилюють інтелектуальний розвиток, особливо у дітей.

Спосіб застосування та дози: «Йодіс - концентрат плюс Se» (ЙК + Se) приймати всередину, шляхом додавання в перші страви, молочні каші, молоко, йогурт, воду, соки, чай, кава і т.д. Додавати 1 пакетик препарату безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Найефективніший спосіб застосування вранці перед сніданком вилити пакетик в склянку з теплою водою і випити за 15 хвилин до сніданку. Не залежить від прийому їжі. Продукт термостабільний. Найкраще ЙК + Se застосовувати з питною водою. Вода, що застосовується для збагачення ЙК + Se повинна відповідати стандарту на питну воду (не рекомендується використовувати хлоровану воду).

Добова норма дози «Йодіс - концентрату плюс Se».

Вікова група Добова норма ЙК + Se, мкг/дм3

Дошкільнята 100 -120

Школярі 100 - 150

Підлітки, дорослі 150 - 200

Вагітні, годувальні мами 200 - 300

Взаємодія з лікарськими препаратами: Завдяки своїм властивостям взаємодіє з традиційними препаратами без відторгнення, володіє універсальністю застосування, хороший природний стабілізатор, підвищує ефективність прийнятих препаратів.

Побічна дія: Не виявлена. Не викликає гіпертиреоз.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати в темному місці при температурі 5 °С - 20 °С.

Упаковка: Пакет «саше» з комбінованого матеріалу, маса нетто 5 г.

Виробник: ТОВ ТД «Йодіс», 03115, Україна, м. Київ, пр-т Перемоги, 104-Б.

Наш сайт: www.iodis.com.ua

Тел.: +380989313399

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

alt

 

alt